SKI AREÁL OSTRUŽNÁ
v provozu
Zobrazit na:

Vrchlabí - Kněžický vrch - příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Vrchlabí - Kněžický vrch a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále v areálu najdete trojici vleků. Úprava svahu probíhá denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete uzená cigára a gulášek.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Za vidění stojí Kaplička v Obřím dole.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Areál by potřeboval několik větších investic. Lepší hodnocení než 67% si areál prostě nezaslouží. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

Předpověď počasí

Zítra
Středa 22.3.
zataženo
8°C
4°C
Čtvrtek
23.3.2023
déšť
9°C
6°C
Pátek
24.3.2023
déšť
10°C
4°C
Sobota
25.3.2023
zataženo
5°C
1°C

Provozní doba

Pondělí9:00 - 17:00
Úterý9:00 - 17:00
Středa9:00 - 17:00
Čtvrtek9:00 - 17:00
Pátek9:00 - 17:00
Sobota9:00 - 17:00
Neděle9:00 - 17:00