SKI AREÁL OSTRUŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Biocel Zlatník - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Navštivte Ski areál Biocel Zlatník a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Beskydech nedaleko města Frýdlant nad Ostravicí a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Rolba vyjíždí na svah každodenní. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Vyžadujete ve středisku snowpark? Musíte jet jinam, zde jej nemají! O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte česnečku a točené pivo.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Kotulova dřevěnka.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Kvalita zázemí je nadstandartní. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 78%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 27.11.

°C
°C
Pondělí
28.11.2022

°C
°C
Úterý
29.11.2022

°C
°C
Středa
30.11.2022

°C
°C

Provozní doba

Pondělí9:00 - 17:00
Úterý9:00 - 17:00
Středa9:00 - 17:00
Čtvrtek9:00 - 17:00
Pátek9:00 - 17:00
Sobota9:00 - 17:00
Neděle9:00 - 17:00