SKI AREÁL OSTRUŽNÁ
v provozu
Zobrazit na:

Ski areál Karlova Studánka - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Ski areál Karlova Studánka. Areál se nachází v Jeseníkách poblíž města Jeseník .

V areálu najdete jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Úprava svahu probíhá denně rolbou. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky. Zde si jich ale příliš neužijí, snowpark zde bohužel není. Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Vyzkoušet můžete bramboračku nebo gulášek. Návštěvníky přiváží a odváží skibus. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Ludvíkov.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál má pár much. Areál by potřeboval několik větších investic. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 63%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

Předpověď počasí

Zítra
Středa 22.3.
zataženo
8°C
4°C
Čtvrtek
23.3.2023
déšť
9°C
6°C
Pátek
24.3.2023
déšť
10°C
4°C
Sobota
25.3.2023
zataženo
5°C
1°C

Provozní doba

Pondělí9:00 - 17:00
Úterý9:00 - 17:00
Středa9:00 - 17:00
Čtvrtek9:00 - 17:00
Pátek9:00 - 17:00
Sobota9:00 - 17:00
Neděle9:00 - 17:00